Račiansky spolok a Mestská časť Bratislava-Rača podpísali Zmluvu o spolupráci na projekte Obecná záhrada


Predseda Račianskeho spolku Robert Witkovský.

Predseda správnej rady Račianskeho spolku Robert Witkovský.

RAČA, 19. február 2013 – Zástupca mestskej časti Bratislava – Rača Mgr. Peter Pilinský a predseda správnej rady Občianskeho združenia Račiansky spolok Ing. Robert Witkovský podpísali 15. februára 2013 Zmluvu o spolupráci na projekte Obecná záhrada.

Predmetom tejto zmluvy je dohoda Mestskej časti a Račianskeho spolku o podmienkach spolupráce za účelom realizácie projektu vybudovania Obecnej záhrady pri Obecnom dome v Rači. Súčasťou realizácie projektu vybudovania Obecnej záhrady je aj sprístupnenie nádvoria a s ním spojenej časti budovy Obecného domu v Rači.

“Vzhľadom na to, že sa Račiansky spolok v súčasnosti uchádza o viaceré granty na realizáciu projektu Obecnej záhrady, tak prišlo k podpísaniu dohody v pravý čas, keďže vo väčšine žiadostí je potrebné preukázať súhlas vlastníka pozemkov s realizáciou projektu,” uviedol Robert Witkovský spolu s poďakovaním za tento dôležitý krok potrebný pre realizáciu celej myšlienky.

Podľa Witkovského je cieľom Račianskeho spolku získať na Obecnú záhradu čo najviac prostriedkov z mimorozpočtových zdrojov, a teda grantov alebo zbierok medzi samotnými Račanmi či podnikateľskými subjektami pôsobiacimi v našej mestskej časti.

Viac o projekte Obecnej záhrady čítajte tu: Nadšenci chcú sprístupniť zanedbanú račiansku Obecnú záhradu ľuďom

Celá zmluva na stiahnutie v PDF tu: Zmluva o spolupráci na projekte Obecná záhrada

Zmluva o spolupráci na projekte Obecná záhrada 1 Zmluva o spolupráci na projekte Obecná záhrada 2 Zmluva o spolupráci na projekte Obecná záhrada 3 Zmluva o spolupráci na projekte Obecná záhrada 4

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s