Pozrite sa, ako si bratia Hochschornerovci získali našich školákov (+fotogaléria)


RAČA, 28. februára 2013 – Veľké vzory prišli za ich fanúšikmi do Rače! V Nemeckom kultúrnom dome sa v stredu 27. februára stretli s ich malými obdivovateľmi trojnásobní olympijskí víťazi – bratia Peter a Pavol Hochschornerovci.

V NKD sa stretli s ich malými obdivovateľmi trojnásobní olympijskí víťazi – bratia Peter (vpravo) a Pavol (vľavo) Hochschornerovci. Foto: Marcel Rebro

V NKD sa stretli s ich malými obdivovateľmi trojnásobní olympijskí víťazi – bratia Peter (vpravo) a Pavol (vľavo) Hochschornerovci. Foto: Marcel Rebro

S račianskymi deťmi zo škôl na Tbiliskej ulici a J. A. Komenského na Hubeného ulici diskutovali na všetky možné témy: prezradili zážitky zo zákulisia vrcholných svetových športových podujatí a vysvetľovali aj význam športu v živote každého človeka. Takýmto spôsobom sa snažili deti motivovať k väčšej pohybovej aktivite v ich voľnom čase.

„Nakoľko MČ Rača sa snaží o propagáciu športu medzi deťmi a mládežou, každý rok zorganizujeme pre našich školákov besedu s významnými športovcami. Teší nás, že tento rok sa nám podarilo pozvať do Rače skutočnú pýchu Slovenska – bratov Hochschornerovcov,“ povedal organizátor akcie, športový referent MÚ Rača Marek Porvazník.

Fotogaléria:

This slideshow requires JavaScript.

Po nedávnej návšteve fitnesky Zory Czoborovej na ZŠ J. A. Komenského na Hubeného ulici v rámci projektu Nebuď lenivý tak zavítala do našej obce ďalšia hviezdna výprava. O tom, aká príjemná atmosféra na akcii panovala, sa presvedčíte aj sami na záberoch vo fotogalérii.

Foto: Marcel Rebro

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s