Obvodný úrad povolil finančnú zbierku na Obecnú záhradu v Rači


BRATISLAVA – Obvodný úrad Bratislava povolil svojim rozhodnutím z 29. mája 2013 občianskemu združeniu Račiansky spolok usporiadať finančnú zbierku za účelom získania prostriedkov na zabezpečenie revitalizácie Obecnej záhrady v Rači – vybudovanie a prevádzkovanie vnútornej záhrady Obecného domu ako miesta pre oddych a regeneráciu prístupného verejnosti.

Zbierka prebehne výberom finančných prostriedkov do uzatvorených pokladničiek na verejných priestranstvách MČ Bratislava – Rača a na Primaciálnom námestí v Bratislave 21.-23. 6. 2013, ako aj sústreďovaním finančných prostriedkov na zriadenom účte 2920875466/1100 v Tatra Banke, pod variabilným symbolom 1111.

Zbierka bude prebiehať od 1. júna 2013 do 31. mája 2014.

Račiansky spolok bude záujemcov podrobne informovať o možnostiach prispieť na Obecnú záhradu, ako aj o stave konta, z ktorého sa bude rekonštrukcia záhrady financovať.

Najbližšie sa čaká dodanie a zverejnenie projektu revitalizácie Obecnej záhrady v Rači, ktorého súčasťou bude aj podrobná informácia o rozpočte. Viac o projekte revitalizácie sa dočítate v tomto článku.

Rozhodnutie o povolení finančnej zbierky vo formáte PDF nájdete tu: Finančná zbierka OZ Račiansky spolok na Obecnú záhradu v Rači

Povolenie:

Finančná zbierka na Obecnú záhradu v Rači je povolená

Finančná zbierka na Obecnú záhradu v Rači je povolená

Finančná zbierka na Obecnú záhradu v Rači je povolená

Finančná zbierka na Obecnú záhradu v Rači je povolená

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s