Našej záhrade pomáhajú skvelí dobrovoľníci aj úspešné firmy! (FOTO)


V Obecnej záhrade v Rači na Alstrovej ulici sa uskutočnila ďalšia dobrovoľnícka brigáda. Tucet chlapov po výzve na facebooku a internetovej stránke račianskeho spolku bez váhania priložil ruku k dielu a výkopové práce na plánovaný prístrešok zvládol za necelé popoludnie!

Brigáda v Obecnej záhrade Rača. Janko Polakovič zručne ovláda naplnený fúrik.

Brigáda v Obecnej záhrade Rača. Janko Polakovič zručne ovláda naplnený fúrik.

„Snažíme sa ušetriť čo najviac nákladov z rozpočtu tým, že organizujeme dobrovoľnícku prácu,“ uviedol jeden zo zakladajúcich členov spolku Ján Bednarič, podľa ktorého by mohol vkusný a praktický prístrešok stáť v záhrade už do konca októbra.

Račiansky spolok sa chce týmto verejne poďakovať všetkým, ktorí prišli a pomohli: Michal Kompauer, Marko Budinský, Juraj Kolman, Martin Hubina, Richard Pavlík, Ján Polakovič, Martin Šuhajda, Róbert Pajdlhauser a Roman Kováčik. Za spolok brigádovali Robert Witkovský a Ján Bednarič.

Nielen fyzické osoby, ale aj firmy oslovuje myšlienka revitalizácie zanedbanej Obecnej záhrady v Rači. Najnovšie sa do zoznamu prispievateľov a podporovateľov pridala aj trnavská firma TACK, ktorá má celoslovenskú pôsobnosť.

„Myslíme si, že takéto projekty treba podporovať, pretože využívajú synergiu iniciatívy bežných ľudí, samosprávy a spoločensky zodpovedných podnikateľských subjektov,“ uviedol na margo podpory Richard Gottstein zo spoločnosti TACK.

Fotogaléria:

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s